Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde bych vám rád ukázal přibližný návrh toho, jak bude vypadat série Indigových dětí. Jde o knihy u kterých už teď znám příběh. Určitě bude připsáno ještě něco kolem, ale tohle bude tvořit kostru.

Červeně jsou napsané knihy. Modře jsou rozpracované. Roky ukazují kdy se děj odehrává.

 

Série o Indigových dětech

 

Indigové děti: Archa úmluvy (2009) ( Vydáno 2010, unibook.cz. K objednání zde )

Indigové děti: Atlantida (2010)

1.kapitola

2.kapitola

3.kapitola

4.kapitola

5.kapitola

 

Indigové děti: Vesmírný věk (2012)

– Tato kniha přímo navazuje na děj knihy ID Atlantida a zabývá se dalším řešením nové situace a rozložení sil Indigového světa. je předstupňěm nové série knih (Hvězdná odysea) a klade si za cíl uzavřít základní dějové linie hlavních postav. Zároveň propojuje děj zápisků Lakelyho Dortona.

 

Úsvit konce: John Kirs (2032)

– Podzemní svět zde bude hodně v pozadí. Jde především o filosofický náhled na možnou blízkou budoucnost. Zachování satiry a vtipu. Uvedení postavy Johna Kirse. Vysvětlení a před-krok k Hvězdné Odysee.

 

Zápisky Lakelyho dortona. (2011 - 2054)

- Několik časově oddělených příběhů, vyprávějících příběh Lakelyho Dorotona. Je to důležitá spojnice mezi Indogovýma dětma a Hvězdnou Odyseu. Tato série vám ukáže, jak funguje celé universum světa ID, Lakelyho a Hvězdné Odysey. Ukáže hlavní postavy nových sérií a jako první naznačí budoucí hlavní děj a podstatu všech sérií.

 

Hvězdná Odysea (2054)

Hvězdná Odysea: Na hranicích nemožného (2055)

Hvězdná Odysea: Úsvit Země (2056)

Hvězdná Odysea: Země v ohrožení (2061)

Hvězdná Odysea: Poslední vzpoura (2067)

– V počátku má působit nepropojeným dojmem. V zásadě půjde o konečné propojení Podzemního světa a konečném utlumení staré generace lidí. Hlavním motivem se ale postupně stane navázání kontaktu s Asanity. Hledání Terra Novacum a hledání místa v galaxii. Je to hodně odlehčená Sci-fi, která postupně přechází v mírně satirickou pentalogii o lidské nedokonalosti. Hlavní zde však bude, na rozdíl od Indigových dětí, příběh.

 

Poslední zpráva o planetě Zemi (2101)

– Poměrně volně navazující příběh ze stále ještě poměrně blízké budoucnosti, který navazuje hlavně na dořešení problémů z pátého dílu Hvězdné Odysey. Půjde o konečné rozložení obyvatelstva na Zemi, konečnou bitvu mezi Temnými a konečnou úlohu lidstva v galaxii.

 

Nová hrozba (2271)

Princip Nekonečna (2277)

Není jeden vesmír (2281)

– Mělo by jít o poměrně filosoficky, avšak stále satiricky zaměřenou trilogii, která bude hlavně navazovat na myšlenky z Poslední Zprávy o Zemi. V posledním díle by se měla objevit zmínka o Zemi. Postupně připraví půdu pro poslední díl této série.

 

Čtvrtá generace (2791)

– Konečný díl celé série. Zde se Indigová společnost, která v podstatě má pevné místo v galaxii pokusí postoupit ještě o úroveň dále. Avšak, jak už jsem někde naznačoval, další vývojové stádium, je takové, které už člověk na současné úrovni nemůže pochopit. Půjde o velice myšlenkové dílo. Ale, naproti tomu, že bude tak jiné a z tak vzdálené budoucnosti, tak se tam vrátíme na stará místa činu. Možná i ke starým známým.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář