Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje linka I

Přeji vám krásný den. V této rubrice budu zveřejňovat mé myšlenky a názory. Budu rád, když budete polemizovat a přít se, možná i souhlasit. Začněme prvními dvěma.

Linka I.

 

   Vždy jsem tvrdil, že osud je jen tím, čím chceme aby byl. Je pouze na nás, jak si zařídíme život a hlavně jak ho budeme chtít mít zařízení. Dobře víte, že když něco moc chcete a věříte v to, že to jednou mít budete, tak to jednoho dne získáte.

   A já sem si tohle už mnohokrát ověřil. Avšak když začnete o něčem pochybovat a mít strach, že by to nemuselo vyjít, tak u vás převládne víra v to, že to bude problém a proto bude mnohem obtížnější, možná i nemožné, touženého cíle dosáhnout.

 

Linka II.

24_2.jpg   Vesmír je nekonečný a realita jistě překoná veškeré naše představy. Je to moje ústřední heslo, používám ho, kde to jen jde a já vám trochu přiblížím proč. Představte si nekonečno... Je to složité že, ale rozhodně v takovém nekonečnu existuje také nekonečno možných věcí, které si jen dokážeme představit.

   Vesmír je nezměrné míst a je naprosto zcestné tvrdit,že jsme jediní tvorové, kteří ho obývají. Stejně tak zcestné je i to tvrdit, že existuje jen jediná forma vzniku života. Je skutečně úžasné přemýšlet nad možnými bytostmi, věcmi a úkazy, které ve vesmíru jistě existují, když připustíte, že je nekonečný.

   I kdyby vesmír nebyl nekonečný, tak jeho neskutečná nezměrnost a pro nás jistě nekonečnost, poskytuje dostatek prostoru pro neuvěřitelné množství věcí, které můžeme ještě objevit. Je to geniální místo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář